Spotkanie Coventry - Stoke City, wynik końcowy 0-0

W kolejce numer 16 Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Coventry i Stoke City. Mecz, który odbył się w The Coventry Building Society Arena, zakończył się remisem 0-0. Zarówno wynik na przerwę, jak i końcowy utrzymał się bez zmian. Spotkanie, które odbyło się w dniu 11 listopada 2023 roku o godzinie 15:00, nie przyniosło żadnych bramek. Wynik ten oznacza, że obie drużyny podzieliły się punktami w tym starciu.

Mecz pomiędzy Coventry i Stoke City zakończony remisem 0-0

W sobotę, na The Coventry Building Society Arena, odbył się mecz pomiędzy drużynami Coventry i Stoke City. Mecz zakończył się remisem 0-0, chociaż obie drużyny miały swoje szanse na zdobycie gola.

Przejdźmy teraz do szczegółów tego spotkania. W pierwszej połowie żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza przeciwnika, co oznaczało wynik 0-0 na przerwę. W drugiej połowie obie ekipy zagrały równie skutecznie, co skutkowało brakiem bramek i koniecznością rozegrania dogrywki.

W dogrywce również nie padła bramka, więc ostatecznie przyszło nam zobaczyć serię rzutów karnych. Sędzia Anthony Backhouse, England, musiał podtrzymać porządek na boisku, jednakże nie było potrzeby wyciągania kartek czerwonych. Ostatecznie końcowy wynik to 0-0, co oznacza, że żadna z drużyn nie zdobyła punktów w tym meczu.

Coventry na swoim stadionie zagra następnie z Millwall, Plymouth oraz Ipswich, natomiast Stoke City zmierzy się z Blackburn, QPR oraz Plymouth.