Spotkanie pomiędzy Stoke City oraz Bristol City zakończone wynikiem 4-0 dnia 2024-05-04 11:30 na obiekcie bet365 Stadium

W ostatnim meczu rozgrywanym na bet365 Stadium Stoke City podejmowało Bristol City. Drużyna gospodarzy okazała się zdecydowanie lepsza, zwyciężając 4-0. Mecz rozegrany w ramach 46 kolejki Championship był prawdziwą demonstracją siły ze strony Stoke City, które już na przerwę prowadziło 3-0. Spotkanie miało miejsce 4 maja 2024 roku o godzinie 11:30.

Relacja z meczu:

Na bet365 Stadium odbył się widowiskowy mecz pomiędzy drużynami Stoke City a Bristol City. Gospodarze rozpoczęli spotkanie z determinacją, a już w 25. minucie L. Cundle wpisał się na listę strzelców, otwierając wynik na korzyść Stoke City. Bramka ta nie tylko podniosła morale gospodarzy, lecz także wzbudziła jeszcze większe zaangażowanie w grze.

Przed przerwą Stoke City podwyższyło prowadzenie. W 45. minucie T. Campbell precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza Bristol City, a asystę przy tej bramce zanotował L. Cundle, który wcześniej sam wpisał się na listę strzelców. Wynik 2-0 na tablicy był zasłużony dla gospodarzy, którzy prezentowali się znakomicie.

Chwilę później, tuż przed końcem pierwszej połowy, M. Manhoef dołożył kolejnego gola dla Stoke City, wykorzystując podanie od K. Hoevera. Bramka ta podczas przerwy sprawiła, że kibice gospodarzy żyli nadzieją na kolejne sukcesy swojej drużyny.

Po przerwie akcje na boisku nie zwalniały tempa. M. Manhoef w 49. minucie ponownie pokazał swoją skuteczność i ustalił wynik meczu na 4-0 na korzyść Stoke City, tym razem będąc asystowanym przez L. Cundle. Bristol City nie potrafiło odzyskać kontroli nad grą, a ich wysiłki nie przyniosły spodziewanych rezultatów.

Chociaż nie odnotowano żadnych kartek ani dla gospodarzy, ani dla gości, to emocje podczas meczu sięgały zenitu. Ostateczny rezultat 4-0 na korzyść Stoke City nie pozostawia wątpliwości co do dominacji tej drużyny na boisku. Kibice opuszczający stadion mieli powody do zadowolenia, a zwycięstwo ich ulubieńców na długo pozostanie w ich pamięci.