Na obiekcie bet365 Stadium miał miejsce mecz pomiędzy Stoke City oraz Plymouth - wynik końcowy 3-0

W minioną środę na bet365 Stadium odbył się mecz pomiędzy drużynami Stoke City i Plymouth w ramach 44. kolejki Championship. Drużyna gospodarzy okazała się zdecydowanie lepsza, zwyciężając 3-0. Już na przerwę zawodnicy Stoke City prowadzili 2-0, a ostateczny wynik ustalony został po bramce strzelonej w drugiej połowie. Mecz rozegrany został 20 kwietnia o godzinie 14:00, a dziś minęły dokładnie dwa dni od tego starcia.

Wynik końcowy: Stoke City 3-0 Plymouth

W meczu 44. kolejki Championship na bet365 Stadium, drużyna Stoke City podejmowała ekipę Plymouth. Mecz zakończył się wynikiem 3-0, z prowadzeniem gospodarzy już po pierwszej połowie 2-0. Decydujące trafienie padło w samej końcówce spotkania, ustalając wynik na 3-0 dla Stoke City.

Sędzią głównym tego starcia był Robert Madley z Anglii. Atmosfera na stadionie była gorąca, a kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut.

W 43. minucie to K. Hoever otworzył wynik meczu, zapewniając prowadzenie dla Stoke City po asyście J. Laurenta. Tuż przed przerwą, w 45. minucie, M. Manhoef podwyższył rezultat na 2-0, a asystę zanotował Bae Jun-Ho.

W drugiej połowie emocje nie opadały. Obie drużyny otrzymały kilka żółtych kartek. Ben Wilmot, Tyrese Campbell i Ki-Jana Hoever z Stoke City oraz Bali Mumba, Michael Cooper, Dan Scarr i Alfie Devine z Plymouth zostali ukarani przez sędziego.

Ostateczne zdobycie bramki należało do W. Burgera, który w 90. minucie meczu ustalił wynik na 3-0 po asyście M. Lérisa.

Stoke City zdominowało to spotkanie, kontrolując grę i zapewniając sobie pewne zwycięstwo. Następne mecze dla Stoke City to starcia z Southampton, Bristol City i Millwall. Plymouth z kolei zmierzy się z Hull City.