West Brom - Stoke City, wynik spotkania 1-1

Dziś mieliśmy okazję śledzić emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami West Brom i Stoke City, który odbył się na stadionie The Hawthorns. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę również wskazywał remis 1-1. Mecz ten miał miejsce w ramach 22. kolejki Championship i dostarczył kibicom wiele sportowych emocji.

Relacja z meczu West Brom - Stoke City

Początek emocji na The Hawthorns

Dziś na The Hawthorns odbył się pasjonujący mecz Championship pomiędzy drużynami West Brom i Stoke City. Emocje sięgały zenitu, gdyż obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom gry od pierwszej minuty.

Bramki zapewniają remis

Po 12 minutach gry to goście objęli prowadzenie po bramce strzelonej przez Lyndena Goocha po asyście Bae Jun-Ho. Jednak gospodarze szybko odpowiedzieli. W 35 minucie Brandon Thomas-Asante trafił do siatki, wyrównując wynik na 1-1.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a obie drużyny zasłużenie dzieliły punkty na The Hawthorns.

Ciężka walka na boisku

Spotkanie obfitowało w intensywne starcia, co zaowocowało kilkoma żółtymi kartkami. W 44 minucie gry kartkę otrzymał Okay Yokuşlu, a minutę później do kartonowych notowań wpisał się Kyle Bartley. W 83 minucie gry kartonik obejrzał także Tom Fellows z drużyny gospodarzy. W ekipie gości kartkę otrzymał Wouter Burger w 61 minucie.

Mimo kilku emocjonujących momentów, żadna z drużyn nie zdołała zmienić wyniku. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1-1, co sprawiło, że kibice obu drużyn opuścili stadion z mieszanymi uczuciami.

Następne mecze dla West Brom to starcia z Middlesbrough, Norwich i Leeds, natomiast Stoke City zmierzy się z Millwall, Birmingham oraz Amorebieta. Czekamy z niecierpliwością na kolejne emocje, jakie przyniesie Championship!