Kibicujemy The Potters

Sheffield Wednesday kontra Stoke City, wynik końcowy 1-1

Mecz Sheffield Wednesday vs Stoke City zakończony wynikiem 1-1

W ostatnim starciu Championship na stadionie Hillsborough drużyny Sheffield Wednesday i Stoke City podzieliły się punktami po zaciętym pojedynku, który zakończył się remisem 1-1. Mecz ten odbył się 2 dni temu, 13 kwietnia o godzinie 14:00. W pierwszej połowie bramek nie zobaczyliśmy, jednak emocje rozgorzały po przerwie, kiedy obie drużyny zdobyły po jednym golu. Pozostaje nam teraz przeanalizować przebieg tego starcia i zastanowić się nad konsekwencjami wyniku dla obu zespołów.

Stoke City kontra Huddersfield zakończony wynikiem 1-1

Spotkanie Stoke City - Huddersfield zakończone wynikiem 1-1

W sobotę, 1 kwietnia 2024 roku, w ramach 40. kolejki Championship, na bet365 Stadium odbył się zacięty mecz pomiędzy drużynami Stoke City i Huddersfield. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1-1, pomimo prowadzenia gości 1-0 po pierwszej połowie. Mecz ten miał miejsce dokładnie tydzień temu.

Hull City kontra Stoke City, wynik 0-2

Mecz Hull City kontra Stoke City zakończony wynikiem 0-2

W ostatnim starciu Championship Hull City podejmowało Stoke City na The MKM Stadium. Mecz, który odbył się 29 marca o godzinie 15:00, zakończył się zwycięstwem gości 2-0. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, drużyna Stoke City zdołała zdobyć bramki po przerwie, zapewniając sobie cenne trzy punkty w 39. kolejce ligowej rywalizacji.

Mecz Stoke City kontra Norwich, wynik końcowy 0-3

Stoke City - Norwich, wynik meczu: 0-3

W ostatniej kolejce rozgrywek Championship drużyna Stoke City podejmowała u siebie ekipę Norwich. Mecz, który odbył się w bet365 Stadium, zakończył się zwycięstwem gości 0-3. Norwich już w pierwszej połowie zdobyło dwie bramki, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a relację prezentujemy 2 dni po jego rozegraniu.

Leeds - Stoke City zakończony wynikiem 1-0

Mecz Leeds - Stoke City zakończony wynikiem 1-0

W jednym z emocjonujących spotkań 36. kolejki Championship drużyna Leeds pokonała Stoke City 1-0. Mecz odbył się na stadionie Elland Road o godzinie 19:45, a jedynego gola zdobył zespół gospodarzy przed przerwą. Wynik ten został zanotowany 6 dni temu, w dniu 5 marca 2024 roku.

Mecz Preston - Stoke City zakończony wynikiem 1-2

Mecz Preston kontra Stoke City zakończony wynikiem 1-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Preston i Stoke City, które odbyło się na stadionie Deepdale. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2-1. Pomimo bramki na przerwie, emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie, kiedy to drużyna Stoke City wywalczyła cenne trzy punkty.

Stoke City kontra Middlesbrough, wynik końcowy 2-0

Spotkanie między Stoke City oraz Middlesbrough dnia 2024-03-02 15:00: końcowy wynik 2-0

W meczu 35. kolejki Championship, który odbył się 2 marca 2024 o godzinie 15:00 na bet365 Stadium, drużyna Stoke City podejmowała Middlesbrough. Gospodarze pewnie pokonali rywali 2-0, zdobywając prowadzenie już przed przerwą i utrzymując kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego.