Kibicujemy The Potters

Mecz Stoke City kontra Norwich, wynik końcowy 0-3

Stoke City - Norwich, wynik meczu: 0-3

W ostatniej kolejce rozgrywek Championship drużyna Stoke City podejmowała u siebie ekipę Norwich. Mecz, który odbył się w bet365 Stadium, zakończył się zwycięstwem gości 0-3. Norwich już w pierwszej połowie zdobyło dwie bramki, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego. Spotkanie miało miejsce 16 marca 2024 roku o godzinie 15:00, a relację prezentujemy 2 dni po jego rozegraniu.

Leeds - Stoke City zakończony wynikiem 1-0

Mecz Leeds - Stoke City zakończony wynikiem 1-0

W jednym z emocjonujących spotkań 36. kolejki Championship drużyna Leeds pokonała Stoke City 1-0. Mecz odbył się na stadionie Elland Road o godzinie 19:45, a jedynego gola zdobył zespół gospodarzy przed przerwą. Wynik ten został zanotowany 6 dni temu, w dniu 5 marca 2024 roku.

Mecz Preston - Stoke City zakończony wynikiem 1-2

Mecz Preston kontra Stoke City zakończony wynikiem 1-2

W ostatniej kolejce Championship doszło do starcia pomiędzy drużynami Preston i Stoke City, które odbyło się na stadionie Deepdale. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2-1. Pomimo bramki na przerwie, emocje sięgnęły zenitu w drugiej połowie, kiedy to drużyna Stoke City wywalczyła cenne trzy punkty.

Stoke City kontra Middlesbrough, wynik końcowy 2-0

Spotkanie między Stoke City oraz Middlesbrough dnia 2024-03-02 15:00: końcowy wynik 2-0

W meczu 35. kolejki Championship, który odbył się 2 marca 2024 o godzinie 15:00 na bet365 Stadium, drużyna Stoke City podejmowała Middlesbrough. Gospodarze pewnie pokonali rywali 2-0, zdobywając prowadzenie już przed przerwą i utrzymując kontrolę nad grą do końcowego gwizdka sędziego.

Stoke City vs QPR zakończony wynikiem 1-0

Stoke City vs QPR, wynik meczu - 1-0

W meczu 32. kolejki Championship drużyna Stoke City podejmowała na własnym boisku zespół QPR. Spotkanie to odbyło się pięć dni temu, 14 lutego o godzinie 19:45 na bet365 Stadium. Ostatecznie to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa, wygrywając 1-0. Mecz ten dostarczył emocji i nie brakowało w nim widowiskowych akcji.

Stoke City kontra QPR 1-0

Mecz Stoke City kontra QPR zakończony wynikiem 1-0

W środowy wieczór, na boisku bet365 Stadium, drużyna Stoke City podejmowała zespół QPR w ramach 32. kolejki Championship. Mecz ten zakończył się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, którzy potrafili zdobyć bramkę już w pierwszej połowie starcia. Spotkanie to odbyło się 14 lutego 2024 roku o godzinie 19:45, a emocje na boisku trwały do ostatniego gwizdka arbitra.

Mecz Sunderland vs Stoke City zakończony wynikiem 3-1

Sunderland vs Stoke City, wynik meczu: 3-1

W dniu 27 stycznia 2024 roku na stadionie Stadium of Light, drużyna Sunderland podejmowała ekipę Stoke City w ramach 29. kolejki ligi Championship. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-1, którzy objęli prowadzenie już w pierwszej połowie i utrzymali je do końcowego gwizdka sędziego.